Close

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen uygulama ve teknoloji rehberi Tamindir.com

Biz kocaman bir aileyiz!

Yazılımlar ve Uygulamalar İçin Eksiksiz Kaynak

Türkiye’de aylık 10 milyonun üzerinde tekil ziyaretçi, hayatlarını kolaylaştıracak mobil uygulama ve yazılımları bulmak için Tamindir.com’u kullanmaktadır. Tamindir, editörlerinin özel olarak hazırladığı incelemeler ve aylık ortalama 11 milyonun üzerinde PC program ve mobil uygulama indirme istatistiği ile Türkiye’de “İndirme” sektörünün nabzını tutmaktadır.

Uygulama ve İçerikleri Kullanıcılarla Buluşturma

Uzun yıllardır Türkiye’nin en çok tercih edilen program indirme sitesi olma ünvanını taşıyan Tamindir.com, IAB Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması’nın 2014 raporuna göre Türkiye’deki kullanıcıların en çok ziyaret ettiği ilk 50 websitesi arasında yer almaktadır. Bir çok uygulama ve yazılım geliştirici, ürünlerinin tanıtımını daha iyi yapmak ve ürünlerini kullanıcılar ile buluşturmak için Tamindir’e güvenmektedir.

Güçlü ve Çeşitli İçerikleriyle Türkiye’de Tek

Tamindir, yalnızca güvenli bir indirme deneyimi sunmakla kalmayarak, haber, blog ve kendi stüdyosunda ürettiği videolar ile yazılım, mobil uygulama ve oyun kategorilerinde ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını karşılayan ve sorularını cevaplayan bir rehber haline gelmiştir.

Go and grab your copy now!