Close

Yazılımınızı Tanıtmanız ve Kitlelere Ulaştırmanız Konusunda Sizlere En İyi Servisi Sunuyoruz

İçerik çeşitliliğimiz ve yenilikçi servislerimiz yardımıyla, popüler yazılım şirketleri tarafından geliştirilen ürünlerin tanıtımını yapıyor ve kullanıcılarımızla buluşturuyoruz.

Tamindir Yönlendirme Hizmetleri

Tamindir Yönlendirme Hizmeti kapsamında; program üreticileri tarafından hazırlanmış yazılımları, özelleştirilebilir indirme sayfaları aracılığıyla kullanıcılarımızla paylaşıyor ve yazılımların daha fazla kullanıcıya ulaşmasına olanak sağlıyoruz.

Tamindir yönlendirmesiyle, geliştiriciler kendi ürünlerinin indirilme sayılarını arttırabilir, yazılımlarını daha görünür yapabilir ve indirilme listesinde üst sıralarda yer alabilirler. Mesela; bu çerçevede Avast ile yapmış olduğumuz işbirliği ile Avast’ın son sürümlerini Tamindir olarak Türkiye’de diğer yayıncılardan önce ilk olarak biz sunuyoruz.”

Tamindir CDN File Hosting

Tamindir, programınızı kendi sunucuları üzerinde barındırarak programınız için kesintisiz ve güvenli bir indirme deneyimi sağlar. Tamindir’in CDN File Hosting Servisi ile kullanıcılarınız için hızlı, güvenilir bir indirme deneyimine ve dosya barındırma masraflarınızı düşürme imkanına sahip olabilirsiniz.

Tamindir Yazılım ve Uygulama İnceleme

Tamindir.com yeni hizmetiyle geliştiricilerle buluşuyor.

Sahip olduğunuz uygulamaların hak ettiği değeri bulması ve diğer milyonlarca uygulama arasında yok olup gitmemesi için yeni hizmetimizle geliştiricilere de yardımcı oluyoruz. Yapmış olduğunuz uygulamaları sizin için inceliyor ve kullanıcılarla buluşturuyoruz. Basit ve etkili bir şekilde uygulamanızı olması gereken yere getiriyoruz.

Go and grab your copy now!