Close

Tamindir.com 1 Milyar İndirmeyi Geride Bıraktı

2004 yılında Türkiye’nin en büyük uygulama indirme platformu olma hedefiyle yayın hayatına başlayan Tamindir.com, aradan geçen 12 yıl içerisinde sadece hedefine ulaşmakla kalmadı. Takipçilerine ve kullanıcılarına her geçen gün, bir öncekinden daha kaliteli servis vermeyi de ihmal etmedi.

Tamindir.com sunduğu yazılım, uygulama ve oyun indirme seçeneklerine ek olarak, kullanıcılarına teknoloji dünyasını yakından takip edebilmeleri için en güncel teknoloji haberlerini, teknolojiye dokunan eğlenceli videoları ve her türlü konuda kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek teknoloji bloglarını da içerik havuzuna dahil etti.

tamindir-1-milyar-1

Aradan geçen 12 yıllık süreçte, ülkemizde yer alan birçok kurum ve kuruluştan kendi alanında farklı ödüller almayı başaran ve günden güne kendisini geliştiren Tamindir.com, mobil cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte evrimini sürdürmeye devam etti. Takipçilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için 2013 yılında akıllı telefonlar ve tabletler için özelleştirilen web sitesi, çok daha büyük bir kullanıcı kitlesine mobil cihazları aracılığıyla ulaşmayı başararak, takipçi kitlesini de büyük ölçüde artırdı.

Son olarak 2014 yılında 10’uncu yaşını kutlayan Tamindir, aynı dönemde 700 milyon indirme sayısını geride bıraktı. Bu dönem sonunda günümüzün modern tasarım anlayışına uygun olacak şekilde kurumsal logosunu da değiştiren Tamindir.com, teknolojik gelişmelerin hızına denk düşen hizmetlerinin devam edeceğini ve hala ilk günkü heyecanını koruduğunun işaretini tam da o dönemde vererek, geleceğe selam gönderdi.

1-milyar-indirme

Günümüzde teknoloji ve uygulama indirme denildiği zaman akla ilk gelen kaynakların başında yer alan Tamindir, an itibarıyla 1.000.000.000 gibi ulaşılması zor bir uygulama indirilme sayısını geride bırakarak, gerçekten bu alanda ne kadar büyük bir yere sahip olduğunu bir kez daha ispat etmiş oldu.

Ayrıca 1.000.000.000 indirmenin şerefine takipçilerine küçük bir sürpriz yapmayı ihmal etmeyen web sitesi, yeni arayüzünü de kullanıcılarının beğenisine sundu. Tamindir.com’un yeni arayüzüne http://beta.tamindir.com adresi üzerinden ulaşabilir ve 1.000.000.000 indirme için hazırlanan özel videoyu aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

0 Comments

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!