Close

Anasayfamızı Yeniledik

Tamindir.com olarak anasayfamız üzerine yaptığımız küçük dokunuşla, kullanıcılarımızın ihtiyaç duyabilecekleri uygulamalara hem masaüstünden hem de mobil platformlardan çok daha rahat erişebilmelerini sağlamaya çalıştık.

Anasayfamız üzerinde yaptığımız değişikliklerle birlikte; yazılım, uygulama ve oyunlara ait ikon boyutları belirgin bir şekilde büyütüldü ve tamamı için yapılan puanlamalar ön plana çıkartılarak kullanıcıların en iyi içeriğe kolayca ulaşabilmelerine olanak sağlandı. Android, iOS ve Windows Mobile kullanıcılarının kendi platformlarına en uygun içerikleri kolayca görüntüleyebilmeleri için de yeni eklenen içeriklerin listelendiği bölümün üst tarafına Android, iOS ve Windows Mobile’e özel filtreleme seçenekleri eklendi.

Ayrıca anasayfa üzerinde yer alan vitrin görsel boyutları da bir miktar büyütülerek, kullanıcılara daha etkili bir görsel sunumu yapılması hedeflendi.

Anasayfa Yenileme Öncesi

tamindir-eski-anasayfa

Anasayfa Yenileme Sonrası

tamindir-yeni-anasayfa

Yepyeni bir Tamindir.com’un hazırlıklarına devam ettiğimiz bu günlerde, umarım bu ufak değişiklikten memnun kalmışsınızdır. Evet yanlış duymadınız çok yakında yepyeni bir Tamindir.com sizleri bekliyor. Bizi takipte kalın.

0 Comments

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!