Close

Genç Beyinler Yeni Fikirler Etkinliği

Bilişim sektörünün nabzını tutan herkesin yakından tanıdığı, genç girişimcilerin projelerini geniş kitlelere ulaştırma fırsatını yakaladıkları Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğinin 4.’sü 23 Mayıs 2015 tarihinde İzmir Fuarı’nda düzenlenecek. Tamindir olarak bilişim dünyası için çok önemli bir yer teşkil eden bu etkinliğin basın sponsoru olma görevini üstlendik.

Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Gediz Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi gibi İzmir’in önde gelen üniversitelerinin katılım göstereceği bu etkiliğe hem firmaların hem de genç zihinlerin epey ilgi göstereceğini düşünüyoruz.

Etkinlikte tanıtılacak projeler bilgi/veri güvenliği, akıllı ev/akıllı sistemler, e-belediye/e-devlet, dijital oyun, sağlık bilişimi, mobil uygulamaları çerçevesinde yer alacak. Başarılı bulunan projeler hem firmalar tarafından desteklenecek hem de düzenlenen yarışmadan büyük ödülü kazanma fırsatına erişecek.

Bilişim dünyasının önde gelen isimlerinin katılım göstereceği bu etkinlikte siz değerli ziyaretçilerimizi de görmek isteriz. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla etkinlik resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz:

IV. Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi

0 Comments

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!