Close

Sağlık Bilişim Zirvesi 15

8 – 9 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Sağlık Bilişim Zirvesi 15’in bu yıl 3.’sü düzenleniyor.

Dünya ünlü isimlerin konuşmacı olarak katılacağı etkinliğin ziyaretçilerine sunacağı en büyük sürpriz ise sağlıkta robot devrimi. Robotların yavaş yavaş sağlık sektörüne girmesi, doktorların hastalıklara daha doğru ve kesin tanılar koymasını sağlarken, yapılacak müdahalelerdeki hata paylarını da minimal oranlara düşürecek.

Tamindir olarak Sağlık Bilişim Zirvesi basın sponsoru olmaktan ve böylesine önemli bir etkinlik hakkında ziyaretçilerimizi bilgilendirmekten gurur duyuyoruz. Katılımcılar açısından oldukça yararlı geçeceğine emin olduğumuz Sağlık Bilişim Zirvesi’nde Türkiye’nin ilk dijital hastanesi de etkinlik kapsamı boyunca kapılarını açacak. Bununla birlikte bugüne kadar sadece Amerika’da denenmiş olan “Hasta Visit Robotu”da Amerika’dan sonra ilk defa Türkiye’de Sağlık Bilişim Etkinliği’nde denenecek. Hem Prof. Dr Bingür Sönmez’in deneyeceği hasta vizit robotu hem de etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için etkinlik için hazırlanan web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık Bilişim Zirvesi Resmi Web Sitesi

0 Comments

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!