Close

Display Turkey 2015

Türkiye’nin ilk display reklam etkinliği olarak öne çıkan Display Turkey 2015, 6 Mayıs’ta İstanbul Tekfen Towers’da gerçekleşti. Tamindir’in kurucu ve CEO’su Caner Bayraktar’ın da “Türkiye’de Para Kazanmak” konulu panele katılmış olduğu etkinlikte daha bir çok önemli konuşmacı yer aldı.

Yayıncılık üzerine kurulu olan Display Turkey 2015, genel anlamda yayıncılığın temel gelir modeli olan display reklamları üzerineydi. Display reklamlar dışında yayıncılığın zorluklarına, sektördeki yeniliklere, başarılara ve yakalanan fırsatlara değinildi.

display-turkey

Konuşmacıların ısrarla değinmekten çekinmediği “Özgün İçerik” konusu da etkinlik boyunca neredeyse tüm konuşmacıların ağzından döküldü. Yapılacak ilk işin özgün içerik üretimi olduğuna değinen konuşmacılar, işin devamının özgün içerik üretmekten sonra geleceğini de belirttiler.

Kendi alanlarında uzman ve yönetici konumunda olan oldukça fazla sayıda konuşmacının katıldığı güzel ve yararlı etkinliklerden bir tanesi olan Display Turkey 2015’te bulunmaktan Tamindir ailesi olarak mutluluk duyduk. Bu tür etkinliklerin sayısının artmasını temenni ediyoruz.

Etkinlik hakkındaki diğer tüm detaylar için resmi web sitesine ziyaret edebilirsiniz.

Display Turkey Resmi Web Sitesi

0 Comments

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!