Close

Ekibimize siz de katılın ve Tamindir’in bir parçası olun

Tamindir’de çalışma hayatı tam size göre

Bu sadece bizim düşüncemiz değil. Geride bıraktığımız 10 yıl boyunca ekibimiz içerisinde yer alan tüm takım arkadaşlarımız, partnerlerimiz olan diğer şirketler ve iş ilişkilerimiz kapsamında bir araya geldiğimiz kişilerin tamamının konuyla ilgili düşünceleri bu yönde. Çalışanlarımıza sunduğumuz aile sıcaklığındaki çalışma ortamının dışında, üstlendikleri görevlerde kendini geliştirme ve sektörde adlarını duyurma şansı da sunuyoruz.

Çalışmalarınız hak ettiği yere gelsin

Türkiye’nin en hızlı büyüyen çevrimiçi platformu olan Tamindir, mobil ve masaüstü uygulamalarıyla geniş bir topluluğa ulaşıyor. Her ay 50 milyondan fazla kullanıcı sitelerimizi ziyaret ederek kaliteli ve bağlayıcı içeriğimizi takip ediyor. Bizim hedefimiz ise yazılımlar için internetteki en iyi platform olmak ve bu hedef doğrultusunda çok çalışmayı görev edinmektir. Eğer bu değerler sizi de heyecanlandırıyorsa Tamindir size uygun bir yer.

Farklılık güç getirir

Farklı yeteneklerde takım arkadaşlarımızla global anlamda hedefleri olan yeni ve genç yetenekleri bizimle çalışmaya davet ediyoruz. Farklı tecrübelere ve geniş yetenek çapına sahip kişilerle çeşitliliği yakalıyor ve gücümüzü arttırıyoruz.

Go and grab your copy now!