Close

Platformlarda ve ürünlerde en iyi deneyimi sunuyoruz

Tamindir  kendini, kullanıcılarının etkili ve eğlenceli yollarla yazılımı keşfetmesine, öğrenmesine, güvenli ve kolay yollarla indirme ve yükleme programlarını kullanmasına adamıştır.

Tamindir Web

Program indirme söz konusu olduğu zaman Türkiye pazarındaki kullanıcıların uzun yıllardır en çok tercih ettiği indirme platformu olan tamindir.com; bir yazılım indirme sitesi olarak 2004 yılında faaliyetlerine başladı. Yıllar içerisinde PC için Windows ve Mac yazılımlarının Türkiye’deki en büyük indirme kaynağı haline geldi.

Program inceleme ve indirme bağlantılarının yanı sıra teknoloji gündemini yakından takip ederek hazırladığı haberleriyle, kullanıcılara yardımcı olmak adına oluşturduğu rehberleriyle ve kendi stüdyosunda ekibiyle hazırladığı video içerikleriyle kullanıcılarına yardımcı olmak için çalışan bir indirme platformudur.

Tamindir.com, PC ve mobil cihaz kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır. Aylık 12 milyon indirme , 10 milyon tekil ziyaretçi ve 45 milyon sayfa gösterimi ile bu amacını gerçekleştirmektedir.

Sosyal Ağlarını takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz:

Facebook: https://www.facebook.com/tamindir

Twitter: https://twitter.com/tamindir

Google Plus: https://plus.google.com/+Tamindir

Youtube Video Kanalı: http://www.youtube.com/user/tamindirtv

Tamindir Web’e Git

Tamindir Mobil

Kullanıcılara her cihazdan destek vermek amacıyla hayata geçen mobil sitenin yayına girdiği Temmuz 2013’ten Haziran 2014 tarihine kadar Tamindir’in mobil trafik hacmi %80 oranında artmıştır. IAB Türkiye İnternet Ölçümlemesi Araştırması verilerine göre mobil platformlarda ulaşılan gerçek kullanıcı (real users) sıralamasında ilk 30 web sitesi arasında yer almaktadır ve mobil trafikte Türk internet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğuna erişmektedir. Tüm cihazlar için tek indirme platformu olarak kullanıcılarını mobil platformlarda da yalnız bırakmaz.

Tamindir Mobil’e Git

E-Bülten

E-Bülten servisi ile Tamindir bültene onay vermiş kullanıcılara haftalık düzenli olarak haber, blog, video bölümlerindeki farklı içerikleri ve her platform için özel olarak tavsiye ettiğimiz uygulama ve  oyunları e-bültenimizde sunuyoruz.

Tamindir’e üye ol

Go and grab your copy now!