Close

Tamindir 2015 Türkiye İndirme Trendleri Raporunu Yayınladı

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yazılım, uygulama ve oyun indirme platformlarının başında gelen Tamindir.com olarak geçtiğimiz yıl ilkini hazırlamış olduğumuz “İndirme Trendleri Raporu” ‘nun bu yıl ikincisiyle karşınızdayız. Geçtiğimiz yıl hazırlamış olduğumuz raporu bu yıl infografik üzerine dökerek, kullanıcıların davranışlarını ve indirme alışkanlıklarını çok daha rahat bir şekilde görüntüleyebilmenize olanak sağlamaya çalıştık.

Tamamen Tamindir.com üzerinde yer alan veriler kullanılarak ortaya çıkarmış olduğumuz “2015 Türkiye İndirme Trendleri Raporu“, ülkemizde yer alan internet kullanıcılarının masaüstü ve mobil platformlar üzerinde en çok hangi program, uygulama ve oyunları indirdiklerini gün yüzüne çıkarmaktadır. Bu noktada kullanıcıların hangi platformlar üzerinde ne gibi indirme alışkanlıklarına sahip olduklarını da açık ve net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için oldukça yararlı bilgilerin yer aldığına inandığımız “Tamindir 2015 İndirme Trendleri Raporu”‘nu aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Tamindir 2015 İndirme Trendleri Raporu

Geçtiğimiz yıl yayınlamış olduğumuz indirme trendleri raporuna da buradan ulaşabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!