Close

Ege Bölgesi Özel Sporcular Olimpiyatları

13 Mart 2015 Cuma günü İzmir Halkapınar Spor Salonunda gerçekleştirilen ve Özel Olimpiyatlar Türkiye‘nin bu yılki ilk bölgesel organizasyonu olan Ege Bölgesi Özel Sporcular Olimpiyatları‘nda yer alan Sevgi Tohumları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi‘ne Tamindir.com adıyla sponsor olarak, genç sporcu kardeşlerimize hem maddi hem de manevi anlamda destek olmaya çalıştık.

Özel sporcu kardeşlerimizi farklı spor dallarında diğer bireylerle buluşturarak toplumsal hayatlarına destek olmaya çalışan Özel Olimpiyatlar Türkiye, İzmir Gençlik Merkezleri ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de katkılarıyla böylesine güzel ve büyük bir organizasyona önayak olarak, birçok kişinin de dikkatini çekmeyi başardı.

Atletizm ve masa tenisi branşlarında gerçekleştirilen Ege Bölgesi Özel Olimpiyat Oyunları‘na yaklaşık 157 özel sporcu kardeşimiz katılım gösterdi ve her biri ekibi için canını dişine takarak mücadele etti. Özellikle etkinlik sırasında özel sporcularımız tarafından oynanan halk oyunları gösterisi, cimnastik branşındaki gösteriler ve mini basketbol maçı izleyiciler tarafından oldukça büyük bir beğeni gördü.

Tamindir.com olarak sponsoru olduğumuz Sevgi Tohumları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adına yarışan sporcu kardeşlerimizin de 7’de 7 yaparak; 5 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalyayla müsabakayı tamamlamaları, onları olduğu gibi bizleri de çok sevindirdi ve duygulandırdı. Başarılarından dolayı hem Sevgi Tohumları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sporcularını ve öğretmenlerini hem de yarışmada yer alan diğer tüm özel sporcu kardeşlerimizi en içten dileklerimizle kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Ayrıca böylesine güzel bir organizasyonu düzenleyerek, özel sporcu kardeşlerimizin yüzünü güldüren ve onları yaşama spor ile bağlayan herkese de teşekkürü bir borç biliyoruz.

Aşağıda Sevgi Tohumları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi takımında yer alan sporcu kardeşlerimizin fotoğraflarını bulabilirsiniz.

 

0 Comments

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!