Close

Casual Connect 2014 Belgrad Etkinliği

Casual Connect her yıl düzenlenen video ve mobil oyun endüstrisinden 6500 profesyonel ismi ağırlayan bir etkinlik. Casual Games Association tarafından düzenlenen bu etkinlikte, her biri kendi alanında nam salmış öncü isimler bir araya gelerek video oyun sektörünün nasıl geliştirilebileceği üzerine çalışmalar gerçekleştiriyor. Organizasyonun kapsamı mobil cihazlar, cep telefonları, oyun konsolları ve masaüstü bilgisayarları içeriyor.

Uluslararası bir organizasyon olma niteliğini taşıyan Casual Connect’te geliştiricilerin, yayımcıların ve dağıtım kanallarının beklentilerine ve karşılaştıkları sorunlara çözüm aranıyor ve sektörün büyümesini destekleyici adımlar atılıyor.

Türkiye’nin öncü web tabanlı servislerini sunan CNT İnteraktif şirketi de bu organizasyonda yer alarak sektörün gelişimine katkıda bulunuyor. Gücünü giderek artıran bu organizasyonun çabaları neticesinde farklı platformlar üzerinde faaliyet gösteren oyun üreticileri ve geliştiriciler, çalışmalarını daha etkin bir şekilde yürütebilecek düzeye erişiyor.

0 Comments

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!