Close

Tamindir 11 Yaşında

CNT İnteraktif A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam eden Tamindir, 2004 yılında kuruldu ve 2015 Mart ayı içerisinde 11 yaşını doldurdu. CNT İnteraktif ekibi olarak 11 yıldır devam eden bu başarılı süreci devam ettirmekten ve gelişimini sağlamaktan büyük bir gurur duyuyoruz.

Elbette bir yazılım, uygulama ve teknoloji platformu olan Tamindir, bu başarıyı tek başına elde etmedi. Hem ekibimizin özverili çalışmaları, hem ziyaretçilerimizin Tamindir’i takip etme arzuları hem de partnerlerimizin bizlerle birlikte gerçekleştirdikleri işbirlikleri 11 yılda etkisini var gücüyle hissettirdi.

Program ve uygulama indirmeleri, videolar, teknoloji haberleri ve rehberleri sayesinde oldukça geniş kitlelere hitap etmeyi başaran Tamindir, sadece teknolojiye merakı olan kullanıcılar değil, teknolojiyle bir şekilde yolu kesişen herkes için bir başvuru kaynağı haline gelmiş durumda. Bu durum ise kendi uygulamalarını, yazılımlarını ve ürünlerini kullanıcılarla buluşturmak isteyen geliştiriciler veya üreticiler için Tamindir’in sektöre en hakim platformlardan birisi olmasını sağlıyor.

Hazırladığımız Tamindir infografiği, kullanıcılarımızın Tamindir’i kullanma alışkanlıkları hakkında ve 11 yılda alınan yol konusunda bilgilendirici olacaktır. Tamindir 2014 İndirme Trendleri Raporu ise indirmelere sektörel bir bakış atmak isteyebilecek kişiler için detaylı bir analiz kaynağı olacaktır.

tamindir-11-yasinda-tr

Önümüzdeki yıllarda da Türk interneti içerisinde başarıyla yer alacağımıza olan inancımız tam. Nice senelere!

0 Comments

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!