Close

Tamindir 800 Milyon İndirme Sayısına Ulaştı

2004 yılında hayatına başlayan ve aradan geçen 11 senede bir indirme portalından Türkiye’nin teknoloji konusundaki en geniş içerik üreticilerinden birisi haline gelen Tamindir.com, elbette bu süreçte en temel işi olan program ve uygulama incelemelerine de ara vermeden devam etti. Tamindir üzerinde gerçekleştirilen toplam indirmelerin adedi ise 800 milyonu aşarak kullanıcıların bu konuda Tamindir’i yoğun olarak tercih etmeye devam ettiklerini açıkça ortaya koydu.

Tamindir’in 10. yılında ulaşılan 700 milyon indirme barajının bu kadar kısa bir sürede aşılarak sadece bir yıl içerisinde 800 milyona ulaşılması, ziyaretçilerimizin web sitemiz üzerinde aradıkları içeriklere kolayca ulaşabildiklerini ve ekibimizin hazırladığı incelemelerin hedefine ulaştığını da bizlere göstermektedir. Son yıllarda giderek artan haber, video ve rehber içeriklerinin de daha fazla kullanıcıya erişmekte sağladığı katkıları elbette es geçmemek gerekiyor. Zira indirme olanaklarının yanında indirilen program ve uygulamalara dair rehber içeriklerin varlığı ziyaretçilerimizin günlük hayattaki yazılım kullanımlarında işlerini de kolaylaştırmaktadır.

Önümüzdeki senelerde indirme trendlerinin daha da artış göstereceğine ve Tamindir’in bu trend içerisindeki yerini daha iyi, daha hızlı ve daha kapsamlı bir kaynak olarak koruyacağına inancımız tam. 11 yıldır bizlerle birlikte olan ve yeri geldiğinde bizi öven, yeri geldiğinde hatalarımızı bizlere aktaran tüm kullanıcılarımıza Tamindir ekibi olarak teşekkürlerimizi iletmeyi bir görev bilir, Tamindir ailesi olarak bizi takibe devam etmenizi dileriz.

0 Comments

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go and grab your copy now!